Modrá, transparentní bílá nebo černá

Která to vyhraje ve vašem případě? Solární plachta může být v těchto třech barvách a také v odlišných velikostech i tvarech. Existuje v provedení kulatém i oválném, takže si můžete vybírat podle velikosti vašeho bazénu. Vždy totiž musí ležet přímo na hladině a dotýkat se jí po celém jejím povrchu. To je žádoucí z hlediska přenosu tepla, jinak bychom nepotřebovali solární plachtu. Právě díky solárním článkům je přenos tepelné energie ze slunečního záření mnohokrát vyšší a intenzivnější, než je tomu v případě obyčejné folie. Krásně se slunečními paprsky tato folie nahřeje a uvnitř skryté články pomohou přenosu tepelné energie a ještě ji zvýrazní. Díky tomu budete mít vodu v bazénu zanedlouho teplou.
růžové bikiny

Umí toho ještě daleko více

v Nejenom, že nahřívá vodu v bazénu, ale zabraňuje samozřejmě také jejímu znečištění. To je jistě hned druhá věc, která vás napadne. Jakmile je voda zakrytá, nenapadá do ní tolik nežádoucích nečistot z okolí. Jistě to také znáte, všelijaké větvičky a listy, potom zejména hmyz, ale i prach a pyl se stále z okolního prostředí dostávají do vody a hodně ji znečišťují. Folie samozřejmě zabraňuje vniku nečistot do vody. Proto je účinným pomocníkem v boji proti těmto nežádoucím vlivům.
přiťuknutí skleničkami
v Dalším faktorem je uchování nashromážděného tepla. Dokáže nashromážděné teplo déle uchovat. Například v noci, kdy se ochladí, jakmile máte plochu vody zakrytou, nebude vám tolik tepla z vody unikat. Voda by se totiž daleko více ochladila v případě, že by nebyla zakrytá a byla by vystavena přímé venkovní teplotě.
Díky těmto vlastnostem si můžete stále více a více užívat vyššího komfortu při koupání. Uživatelé bazénu si čím dál častěji všímají těchto vylepšených pomůcek, a proto si mohou užívat koupání a dovádění v bazénu opravdu naplno.
Vždy musí ležet přímo na hladině, aby mohl probíhat celý proces. Sluneční paprsky budou folii nahřívat a ta bude přenášet teplo do vody. V noci bude zabraňovat chladnutí. Obecně také zamezuje nečistotám, aby padaly do vody. Zabraňuje také odpařování.