Léky pro naše muže


Také vás štve a nebo vás také zaráží, že stále jsou tady u nás na světě léky, za které se musí platit? Já sama se vždycky sama sebe ptám, proč se léky musí platit, když je třeba člověk musí užívat, aby mohl žít a nebo také žít plnohodnotný život. Podle mého názoru všechny ty léky měly být vždycky zadarmo, protože také znám pár lidí, kteří na to nadávají. Prý si všichni platí zdravotní pojištění a potom zjistí, že když mají nějakou nemoc, že jim to prostě pojišťovna nehradí. A tohle znám, protože se mi to také jednou stalo. Nechtěli mi vůbec proplácet žádné léky.

Vyzkoušejte kvalitní léky.

Bylo to kvůli tomu, že jsem neustále asi dva roky trpěla na záněty močového měchýře a musela jsem brát tři čtvrtě roku takové léky na močový měchýř. Ale vůbec mi to neproplatila pojišťovna, takže měsíčně jsem si musela platit pět set korun za svého navíc. Ale nyní bych se chtěla bavit hlavně o pánech, protože pánové většinou trpí poruchou erekce nebo sexuální dysfunkcí, což je velice trápí. Také jsem se tady dozvěděla, že i tyto léky si musí pánové hradit sami. Je to velice nepříjemné, protože tyto léky jsou docela drahé. Když jsem se podívala na internet, kolik stojí například viagra nebo kamagra, tak jsem byla docela v šoku.

Také znáte viagru?

Sice to není žádná pohroma, že by to šlo do tisíců, ale pokud pánové opravdu se chtějí vyléčit a užívat si plnohodnotný sex a také partnerský sex, tak tyto léky je bohužel neminou a tyto peníze jednoduše vynaložit musí. Mrzí mě to, protože kolikrát si říkám, že kdyby pánové třeba na to vůbec neměli peníze a chtěli by si i tak užívat stále sexuálního života, tak absolutně nechápu, jak by se potom pánové cítili. A co by měli dělat, kdyby neměli peníze na tyto léky? Bylo by to velice nešťastné a myslím si, že pánové by se také měli zajímat o to, že třeba kdyby byly jiné náhrady léků, že by je to také mohlo zajímat. Zkuste třeba viagru a nebo také kamagru. Cena viagry je prostě taková, jaká je.