Ideální zážitek

Tyhle zážitky se vám budou líbit, protože je to něco netradičního. Budete zavřeni do místnosti, kde budete muset vyřešit nejrůznější indicie, abyste dosáhli toho, že najdete klíč nebo kombinaci čísel pro to, abyste se dostali z místnosti ven. Je to hra plná zvratů, překvapení a budete opravdu doslova vtaženi do děje, takže se nebojte a rozhodněte se ještě hned dneska a dopadne to skvěle. Rozhodněte se ještě hned dneska a vyberte si termín, kdy byste přijeli. Podle toho, kolik vás bude, budete platit i cenu.

hodiny

Obecně ale platí pravidlo, že když je vás více, tak potom na osobu budete ve výsledku platit méně. Maximálně můžete přijít v pěti lidech a minimálně ve dvou. Pokud byste si tohle chtěli zahrát sami a otestovat svoji šikovnost bez asistence, tak se nebojte a zkuste to. Pokud půjdete třeba se svým partnerem, tak třeba zjistíte další užitečné informace sami o sobě a podobně. Třeba zjistíte, že byste byli i dobrým detektivem několik desítek let zpátky. Uvidíte. Bude vás to bavit. Je to noc jiného a to je opravdu lákavé. Pokud chcete opravdu únikovou hru, která stojí za to tak sví kvality může garantovat právě https://www.enigmaescape.cz/hledate-unikovou-hru-pardubice/.

silueta

Nejlepší ceny

Naše ceny jsou opravdu skvělé. Navíc když si vezmete, že půjdete třeba v pěti lidech, tak každý dá tři stovky a můžete si užít zábavu, není to zase tak drahá záležitost. Bude to pro vás zkušenost, zážitek, bude vás to bavit, bude se vám to moc líbit a všechno bude naprosto skvělé a geniální, takže se nebojte a prostě a jednoduše do toho běžte a dopadne to skvěle. Připojte se i vy k celé řadě našich na maximum spokojených klientů a dopadne to všechno opravdu skvěle, to vám garantujeme, takže se ničeho obávat nemusíte. Nebojte se a rozhodněte se ještě hned dneska a bude to skvělé a naprosto geniální. Čím rychleji si vyberete, tím to bude lepší. Určitě se rozhodněte ještě hned dneska a uvidíte, jak to dopadne dobře.