Italské dámské kabelky z pravé kůže.

Která věc neodmyslitelně patří ke každé ženě? Přece kabelka. Je jedno, jestli jste žena sportovního typu, která většinou běhá s batůžkem, doma kabelku máte. Berete si jí spíše příležitostně, třeba do divadla, nebo na společenské akce, kam se s vaším oblíbeným batůžkem prostě nehodí chodit. Část žen má kabelku jen jednu a hlavním kritériem výběru kabelky této ženy je její praktičnost. Koupí si jí nejraději větší, musí tam mít dost prostoru, ráno do ní dá svačinu do práce a lahev s pitím a odpoledne jí naplní nákupem v samoobsluze. Kabelka musí být odolná a kvalitní, aby tyto každodenní náklady dlouho nosila, protože tyto ženy nevybírají kabelku s oblibou, když si na tu svoji zvyknou, nerady se s ní loučí.

kabelka

Další jsou ženy, které musí dobře vypadat. Jsou to třeba ženy na vyšších manažerských pozicích, působící v politice, prostě tam, kde je na ně dobře vidět a nemohou si dovolit žádný módní přešlap. Ty mají kabelek více, typově si mohou být kabelky podobné, jsou to kabelky elegantní, ale liší se určitě barevností, tak aby ladily s oblečením. Jedna část dámské populace by se klidně mohla přejmenovat na kabelkářky. Kabelky jsou jejich vášní, milují je, chtějí mít luxusnější modely a mnohdy jich mají celou sbírku, třeba vystavenou v ložnici, nebo kabelkám patří veliká část domácí šatny.Všem můžeme ovšem nabídnout dámské kožené kabelky, které jistě uspokojí i ty nejnáročnější zákaznice, které se rekrutují ze skupiny kabelkářek.

kabelka

Nabídka je rozmanitá nejen typově, ale i barevně, každá z vás bude mít záruku, že si vybere kabelku přesně podle svého vkusu. Kabelky jsou kožené, takže pokud jim věnujete trochu péče, budou vás provázet dlouhá léta. Stačí je občas natřít patřičným impregnačním krémem a šetrně ošetřit i kovové části. Kůže pochopitelně do pračky nepatří, nesnese ani ruční přepírání, takže nečistoty odstraňujeme velice opatrně navlhčeným hadříkem.