Červená to může být aneb kdy a jak?

Červená není jen pouze oblíbenou barvou či aktuálním trendem, ale může působit i jako psychologický nástroj. Vliv a efekt na okolí se stal mnohokrát předmětem pro různé studie. Žádné jiné barvě nebylo věnováno tolik pozornosti i z vědeckého pohledu. Koho by však tato barva nechala bez povšimnutí. Prostřednictvím červené barvy žena vysílá různé signály.
červené šaty 
Síla a efekt červené barvy
 
Červené oblečení bezpochyby přitahuje pozornost. Červenou barvou zaujmete a zároveň se jedná o barvu, která zaručeně zvyšuje sexuální přitažlivost. Touto barvou zaručeně přilákáte pozornost muže.
 
Dokonce vědci jsou názoru, že míra či poměr červené barvy v případě vašeho oblečení reflektuje současně míru vašeho sexuálního záměru. Oproti tomu jiné studie praví, že ženy inklinují k nošení červené v době své ovulace či působí dobře červená na online seznamkách, kdy činí ženu přístupnější.
 
Jaké divy ještě dokáže červená barva? Je vítězem v žebříčku touhy políbit ženu. V červené barvě žena působí efektivněji, je více vřelejší. Červená bezpochyby dodává energii. Často červenou oblékají ženy, které jsou na vrcholu kariéry.
 
Červená aneb…
 
Červená je barvou vyjadřující tělesnou lásku a sexualitu. I když je červená barva vnímána coby barva lásky, není to tak zcela pravdou. Více než lásku vyjadřuje hrdost a je rovněž barvou cti. Pokud máte na sobě červenou barvu cítíte se nejen autoritativněji, dodá vám na sebevědomí. Červená barva má na jedince povzbuzující vliv.
 
Důležité je také vždy uváženě volit červenou barvu v rámci oblečení. Jestliže ji zvolíte do společnosti tvořenou převážně ženami, budete působit více panovačně. Zatímco mezi muži budete vnímána coby atraktivní osobou.
 červené lodičky
Červená coby symbol romantiky…?!
 
Červená je mnohými považována za symbol romantiky, ale rovněž je znakem vášně. Mnohem vyšší efekt má na ženách z pohledu muže. Muži naopak v červené barvě působí na ženy agresivně.
 
Rovněž je červená považována za symbol síly. Červenou volí i celebrity, neboť je sázkou na jistotu, jak zaručeně upoutat pozornost, vypadat svůdně a sexy.