Půjčovna dodávek pro každého


Potřebujete si půjčit dodávku? Sháníte větší automobil na převoz velkého kusu nábytku? Chcete se stěhovat a raději si všechno odvozíte sami, abyste ve věcech měli přehled a pořádek? Sháníte automobil na převoz většího břemene? Máte objemný kus, který potřebujete přepravit z místa na místo? Nebo chcete dodávku využít v rámci firmy? Či na dovolenou? Všechno je možné, stačí se domluvit, některou si zarezervovat a vypůjčit si ji! Ve všech těchto situacích pomůže půjčovna dodávek Praha.

V případě, že jste z našeho hlavního města, pak je to skutečně hračka, protože nás najdete přímo v Praze 9.

bílá dodávka

Nic složitého v tom nehledejte

Možný je krátkodobý i dlouhodobý pronájem vozidel. Nic složitého v tom nehledejte, stačí si vůz zamluvit a následně vypůjčit. Vybírat si můžete z mnoha různých druhů vozidel a značek dodávek. Domluví se potřebné detaily a vše je hotovo. Půjčovat si mohou soukromé osoby, firmy i živnostníci. Oceňují především rychlé jednání a spolehlivé vyřízení.

pohled z kabiny řidiče

Dlouhodobější varianty se volí v případě, že potřebujete vozidlo každý den například po dobu několika měsíců a nemůžete si dovolit vlastní, nebo už máte další jiné plány a potřebujete překrýt pouze konkrétní období a nemá pro Vás cenu pořizovat si vůz nový nebo ojety, když víte, že nadále podobný vůz vyžívat nebudete. Dlouhodobý pronájem má spoustu výhod.

Krátkodobý pronájem je vhodný, pokud si chcete vypůjčit vůz například na dovolenou. Opět velice výhodná varianta. Chystáte se na dovolenou a bude Vás víc? V tom případě je ideální malá dodávka neboli minibus. Vlezou se do ní všechny zavazadla a ještě k tomu můžete cestovat pouze jedním vozem.

Krátkodobý pronájem se velice často vidí také v případě, že si potřebujete něco odvézt či dovézt. Například něco stěhujete, rekonstruujete, převážíte nábytek, různé věci nebo zařízení a podobně.

V některých případech ho mohou dočasně využít také firmy.