Postupky a devítky patří ze zlatých čísel mobilu k nejoblíbenějším

Devítky

Číslice devět vyjadřuje zakončení nějakého započatého životního vzoru či konceptu. Je to zároveň nejsilnější ze všech číslic a znamená nejen sílu, ale i odhodlání něco změnit nebo dokázat. Ať už se rozhodnete pro cokoli, s devítkami to půjde snáz a můžete prorazit i tam, kde byste to rozhodně neočekávali. Devítka se nebojí žádných překážek a ty na vaší cestě jen posílí na základě zkušeností vaši osobnost.

dvanáctka na asfaltu

Může se to týkat osobních vztahů, ale i vlastního života. Bude se vám lépe měnit životní styl, přecházet např. na zdravější stravu, budete více sportovat, lépe eliminovat stres, zbavíte se lidí, kteří vás jen využívají, a naopak můžete nalézt osobnosti vyšších kvalit. Tři nebo šest devítek v číslu mobilu vám dodá více elánu, energie a říká se, že takto můžete svůj život doslova obrátit naruby (pozitivním směrem). Neočekávejte však, že to za vás udělá telefon s devítkami v kapse, ten prvotní impuls musí vycházet z vašeho nitra.

Uvažujete-li o nějakém ochranném pouzdru či krytu na mobil, zkuste kombinovat tvůrčí modrou se zklidňující bílou, kombinace těchto dvou barev je dobrým hnacím motorem.

ok 2020

Postupka

Postupky – vzrůstající i reverzibilní jsou velmi lákavé a bývá o ně mezi zlatými čísly na mobil zájem. Nejlépe se pamatují a máte tak jistotu, že si vás do paměti uloží kdokoli. Numerologický vliv čísel je zde souměrný a vyvážený, ale někdy si lidé volí postupky částečné a dělené, nebo kombinované s trojicemi např. 345 543 nebo 567 888. Zde se pak vyplatí vědět o číslicích jejich základní aspekty, např. jedničky vyjadřují vlastní nezávislost, dvojky přátelství a spolupráci, trojky tvořivé, abstraktní myšlení, čtyřky fyzickou činorodost a manuální zručnost, pětky touhu po svobodě, šestky harmonii a partnerský život, sedmičky analytickou mysl a osmičky karmické vazby. Nula je pouze spojovacím, případně oddělovacím článkem mezi číslicemi ze základní devítkové řady.