100% ochrana

Během menstruace ženy potřebují být chráněné před nehodou v podobě prosáknuté tekutiny. Není to nic příjemného když se to stane, protože i když je menstruace normální věc, někteří lidé jsou schopní se za tuto nepříjemnost ženám smát. Je lepší snížit takové riziko na minimum. Vložka ani tampon vám stoprocentní ochranu rozhodně nenabídnou, protože se najde mnoho žen, kterým i ty nejsilnější hygienické pomůcky protekly.

žena v prádle

Jestli se vám často stává že vám protekla i ta nejlepší a nejdražší vložka či tampon, možná je čas vyzkoušet i jiné menstruační pomůcky. Velmi oblíbené jsou kalíšky, které s používají podobně jako tampony. Vzhledem k anatomii ženy ale nejsou vhodné pro dívky, které začínají menstruovat. Kalíšky se také prodávají v několika velikostech a tak není problém si vybrat tu správnou. Kalíšek se po použití musí vylít a umýt, potom je možné jej použít znova.

Skvělou volbou jsou menstruační kalhotky, které pohltí vše co je potřeba – nejen tekutiny, ale i zápach. I kalhotky se vyrábí ve více velikostech, takže snadno najdete tu, která vám bude sedět nejvíc. Dávno už neplatí že menstruační kalhotky se dají sehnat jen v jedné barvě a v jednom střihu. Dnes se běžně prodávají i takové střihy, aby zaujaly i mladší ročníky. Koupit si tak můžete třeba kalhotky s vysokým pasem, tanga nebo brazilky. Za menstruační kalhotky není potřeba se stydět, jeho prádlo jako každé jiné a opravdu na nich není poznat, že nejde o klasické prádlo.

šedé kalhotky

Tento typ hygienických pomůcek je vhodný zejména pro mladé dívky, které teprve začínají menstruovat. Nic se nikam nezavádí a vše je zdravotně nezávadné, což se u vložek a tamponů bělených chlorem říct nedá. Kalhotky poskytují velký komfort a velmi vysokou ochranu před nehodou. Je to jediná téměř 100 % ochrana před protečením, kterou v současné době můžete sehnat.