Výhodná cena

Myslíte si, že by vás návštěva u nás v soláriu stála celý majlant, takže se této potěchy raději vzdáte, aniž byste to alespoň jednou vyzkoušeli? Navštivte naše solárium brno a zjistíte, že pokud si u nás pořídíte velice výhodnou permanentku, tak se vám jistě krásně opálený vzhled velice vyplatí. Vybírat můžete hned z různých technik a strojů, takže vaše kůže bude mít takový nádech, který bude vypadat naprosto přirozeně, zkrátka tak, jako byste se vrátili právě z dovolené od moře. Můžete se spolehnout, že pro vás najdeme tu nejvhodnější metodu, abyste vypadali skutečně šik, jako byste se právě vrátili z celodenního opalování.

solárium

Krásné a zdravé opálení
Využijte našich výhodných nabídek a ušetřete více svých peněz, které můžete třeba našetřit na dovolenou u moře, kde vynikne mezi ostatními v plavkách vaše krásně dobronzova opálená pokožka. Naše otevírací doba je dostatečně široká, takže jistě najdete termín, který vám bude vyhovovat a nebude vás v ničem omezovat. Zařaďte se i vy mezi naše nadmíru spokojené zákazníky, kteří se k nám rádi opakovaně vracejí a využívají našich kvalitních a profesionálních služeb. Nechte svoji pokožku vyniknout, aby nádherně vypadala zvláště u žen v šatech. Opálená pokožka vypadá mladší a také zeštíhluje, neváhejte a toto hýčkání si u nás dopřejte.

léto

Šetrné technologie
Nabízíme vám v našem soláriu naprosto moderní, kvalitní a především profesionální stroje, které zaručují přesné a rovnoměrné opálení přesně podle vašich potřeb a požadavků. Jistě budete s výsledkem nadmíru spokojení a všichni vaši známí vám budou jistě nádherné opálení závidět. Neváhejte a domluvte si u nás termín, aby vás nepředběhl někdo jiný. Během několika minut budete mít opálení, které byste získali během týdenního pobytu u moře, ušetříte tak spoustu svého času i peněz, které můžete investovat jinde.