Technika kolem nás

Co si myslíte o moderní dnešní technice? Mnoho lidí to nemá opravdu rádo, protože mnoho lidí mi říká, že dnešní technika opravdu kazí lidské společnosti. Abych se vám přiznala, tak tomuhle vůbec nerozumím. Protože podle mého názoru nám technika právě pomáhá v tom, aby nás lidi spojovala. Vemte si třeba například počítač. Podle mého názoru je počítač opravdu perfektní vynález naší doby. Je to skvělá technika a myslím si, že počítač používá opravdu každá domácnost. Tedy abych se vám přiznala, tak opravdu neznám žádnou domácnost, která by doma neměla alespoň jeden počítač. Sice my doma máme čtyři členy rodiny a máme taky čtyři počítače a jeden notebook, ale i tak jsme rádi, že to máme, protože naše děti studují a každý potřebuje samozřejmě své soukromí a taky vlastní počítač nebo notebook. Takže jsem ráda, že tato technika existuje.

technika je všude kolem nás.

Vždyť dříve, když nebyly počítače a notebooky tak rozšířené, tak se přece pro materiály chodilo do knihovny anebo se musely kupovat drahé knihy. To nyní už s tím konec. Díky vymoženosti a moderní technice už lidé nemusí hledat informace tak složitě, protože jim k tomu stačí počítač anebo tablet anebo taky dokonce mobil.

Technika se stále vyvíjí.

A dalším skvělým technickým a nálezem je elektrokolo. Je to opravdu perfektní věc pro ty lidi, kteří nemohou mít auto nebo řidičský průkaz, takže se vždy dostanou tam, kam potřebují. Stačím k tomu pouze nabité elektrokolo a taky síla šlapat do pedálů, protože elektrokolo bez šlapání samo nejede. Myslím si, že technika jde stále dopředu a myslím si, že i v dalších letech technika něco ukáže. A co máte na dnešní technice nejraději vy? Líbí se vám nebo byste ještě něco více vylepšili nebo si říkáte, že je to už všechno přehnané a lidé přestávají být lidmi, protože mají všechno přetechnizované a předimenzované, že je to až moc?