Peníze formou hypotéky až na 30 let splácení

Udělali jste hroznou chybu? Máte velké dluhy a nevíte, jak z nich ven?

Vše napraví nebankovní hypotéka Hypoteka-bez-registru.net.

S touto hypotékou můžete splatit dokonce i dluhy nebo exekuce. Peníze se dají použít na cokoliv, co zrovna potřebujete zaplatit.

Peníze z hypotéky tedy z úvěru, kdy ručíte nemovitostí, se většinou používají na výstavbu nových objektů, na rekonstrukce či na zlepšení bydlení. Ovšem můžete je využít i jiným způsobem. Záleží čistě na Vašich potřebách.

kalkulačka peníze

Nebo naopak máte problém s registry? Neplatili jste bývalou půjčku, a proto s Vámi žádná banka nechce mít nic společného? Zapomněli jste párkrát zaplatit složenku za internet? Nebo paušál za telefon? V tom případě zřejmě máte zápis a to negativní v registru dlužníků. Tam bude Vaše jméno zapsáno zřejmě ještě nějakou tu dobu. Nejčastěji se jedná až o několik let, což je doba, po kterou jste zapsáni v registru a to i přesto, že se jedná o starý dluh, třeba že už zase rok vše splácíte řádně tak, jak máte. Na to by si každý měl dávat velký pozor. Není to jen tak, že se tam Vaše jméno zapíše a druhý den zase vymaže, tak to bohužel nefunguje, to bychom si měli uvědomovat a dávat si na to pozor. Ale chybička se může vloudit. Jenomže Vám pak už nepůjčí v bance. Což není zas tak velká tragédie, protože jsou zde ještě i jiné možnosti a jednou z nich je právě půjčka u takzvané nebankovní společnosti. Proč nebankovní, protože si pro peníze nejde do banky, ale získáte je od soukromé společnosti.

muž peníz

Kolik můžete získat? Až 70% z hodnoty nemovitosti.

Jaká bude doba splatnosti? Může se nastavit od pár měsíců až na několik let či na nejdelší dobu a tou je 30 let.

Další podmínky? U hypotéky se samozřejmě ručí nemovitostí. Můžete ručit bytem, domem, pozemkem, vlastně jakoukoliv nemovitostí.

Peníze získáte i přes záznam v registru, naše nebankovní společnost je daleko tolerantnější než banky.

Peníze dokonce můžete získat i v případě, že máte menší příjmy. V tomto bodě je nejdůležitější schopnost klienta splácet.

A na závěr jeden příjemný faktor. Půjčku vyřídíte i z pohodlí domova, takže nemusíte nikam chodit. Vše se dá vyřídit online pomocí internetu.